Author: m***9
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: מחכה לזהננננננההההההההההההההההההההההההההההההההננננננננהננההההההההההההההההההההה
Color: Degradado
Price: $76.290
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Ombre |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Water Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| Peso Neto | 264 g |
| Largo | 55 cm |
| Circunferencia de la cabeza | 58.5 cm |
| SKU | sb2312229991909711 |
Author: m***9
Date:
Review: מחכה לזהננננננההההההההההההההההההההההההההההההההננננננננהננההההההההההההההההההההה
Color: Degradado
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN nunca comparte tu información personal con terceras partes no afiliadas. Ten la seguridad de que tu información y privacidad serán protegidas y no comprometidas.